EUROBAC sp.z o.o. (BDO - 000008379)- Witamy na stronie naszej firmy!

Dodano 15/01/2018 20:21

Eurobac Sp. z o.o. - Zakład Rerafinacji Olejów Przepracowanych (Nr rejestrowy BDO - 000008379) w Trzebini od początku swojej działalności zajmuje się głównie skupem olejów przepracowanych, gdzie oleje przepracowane zostają poddane odzyskowi w procesie R9 - zgodnie z posiadaną decyzją wydaną przez Marszałka Województwa Małopolskiego.


Ponad 20 lat doświadczenia na rynku olejów przepracowanych,  ugruntowało naszą pozycję w regionie. Dzięki prężnej pracy naszego oddziału w Trzebini, jesteśmy jedną z większych firm województwa śląskiego i małopolskiego, która skupuje oleje przepracowane.  Odbieramy oleje własną flotą transportową. Współpracujemy z wieloma kontrahentami – firmami produkcyjnymi, serwisami samochodów osobowych i ciężarowych, firmami transportowymi, gospodarstwami rolnymi - odbierając oleje do powtórnej rafinacji. Ceny uzgadniamy indywidualnie z naszymi klientami.

 

Firma  Eurobac Sp. z o.o. jest powiązana z  siostrzanymi   firmami: 

  • P. W. Robac
  • Eurobac S.A  Organizacja Odzysku 
  • Niektóre odpady przemysłowe mogą  być  świadczone  transportami  tych   firm.  Wszystkie  zezwolenia naszych firm  w zakresie odbioru i transportu odpadów widnieją na naszej stronie internetowej oraz w systemie BDO.

 

Licząc na zainteresowanie naszą ofertą zapraszamy do współpracy.Wyszukaj

Więcej